Що було раніше: борщ чи українці?

борщ

Що таке борщ знає кожен українець і не тільки. Але не всі знають, що борщ  має набагато більше значення у формуванні української нації, ніж просто національна страва. Наші пращури були кочівниками. Ще з часів роксолан наші пращури кочували від полісся до приазов’я щороку, спеціалізуючись переважно з розведення крупної рогатої худоби.

Частина невеличкі групи вже селилися в постійних оселях уздовж річок і промишляли насамперед торгівлею. Але осідання вдавалось не найкраще. Були ті, хто селився на постійно, займався заготівлею сіна для худоби і залишався зимувати на правобережжі, але їх господарство не було вдалим. Справа в тому, що тварини, хоч і можуть жити на сіні, але, без зеленої трави у своєму раціоні, постійно хворіють і не переживають зиму. Тому господарства, котрі пробували осідле життя, були малоуспішними. А це в свою чергу не заохочувало інших до такого способу життя.

Нащадки роксолан продовжували кочувати, більше зливаючись з кипчацькою культурою, аніж з європейською. Їх називали половцями, або жовтими кипчаками. І, якби так продовжувалось і далі, то наші пращури вкінець би злились з тюркськими племенами ми б не мали сьогодні цієї колоритної української культури, котрою сьогодні пишаємось. Але все змінив борщ…

Тоді борщ ще не встиг стати популярною стравою, а був придуманий для тварин. Зрозуміло, що це не була та навариста юшка, котру ми так любимо. На самому початку, борщем називали засолену зелень. Господарі влаштовували борти, в які шар за шаром складали зелені рослини, пересипаючи їх сіллю. Звичайно, сьогодні ми цей продукт називаємо “силос”. Але наші пращури дали йому назву борщ. Коли тварин взимку підгодовували борщем (силосом), вони були досить здоровими і легко переживали зиму. Тут і з’явились умови для масового осідання половецьких родин в Україні.

Чим більше господарств осідали і починали заготовлювати борщ, тим більше солі знадобилось для нових поселень. А це в свою чергу дало старт такій професії, як “чумак”. Цілі череди чумаків почали їздити від правого берега до моря, перевозячи сотні тон солі. Так сформувався народ русинський, котрі були праукраїнцями.

Зрозуміло, що це не був процес одного дня, чи року. Половці осідали і перетворювались на русинів сотнями років. А якась частина половців так і не осіла, влившись у кипчацьку культуру.

Що ж до борщу, то хтось таки додумався до юшки з м’яса добавити той силос, котрий називали “борщ”. Тож юшка вийшла смачна навариста й корисна. Так і став борщ тією стравою, котру ми знаємо зараз. То ж борщ дійсно можна назвати народною стравою.

Related Post