Чай від кашлю

чай від кашлю, Чай от кашля

Чай від кашлю містить лікувальні трави. Трави грають важливу роль у медицині для лікування кашлю. Багато з них мають протизапальні, муколітичні (розріджуючі слиз) та заспокійливі властивості, що допомагають знеболювати кашель та полегшувати дихання. Ось деякі з найпопулярніших трав, які використовуються для цього:

 1. Подорожник (Plantago): Відомий своїми протизапальними властивостями, подорожник може допомогти зменшити подразнення в горлі і легенях, що викликає кашель.
 2. Матіола (Tussilago farfara): Ця трава має відомості як природний експекторант, що означає, що вона допомагає видаляти слиз з легенів і дихальних шляхів.
 3. Липа (Tilia): Квітки липи мають заспокійливі властивості і можуть допомогти заспокоїти подразнення в горлі, що виникає від кашлю.
 4. Лакриця (Glycyrrhiza glabra): Корінь лакриці має експекторантні властивості та може допомогти зменшити кашель, стимулюючи видалення слизу з легенів.
 5. М’ята (Mentha): М’ята має заспокійливі властивості і може допомогти зменшити подразнення в горлі та допомогти знеболювати кашель.

Ці трави можна використовувати окремо або у складі зборів для приготування чаю, відвару або настою, які можуть бути ефективними засобами лікування кашлю в рамках традиційної медицини. Важливо дотримуватися дозування та консультуватися з лікарем перед використанням будь-яких трав для лікування медичних станів.

Ось простий рецепт чаю, який може допомогти з кашлем:

Інгредієнти:

 • 1 столова ложка сухої трави подорожника
 • 1 столова ложка сухої трави маті-і-мачухи
 • 1 чайна ложка сушених квітів липи
 • 1 чайна ложка сушених коренів лакриці
 • 1 чайна ложка сушених листя м’яти

Інструкції:

 1. Покладіть усі трави у чайник.
 2. Залийте їх кип’ятком.
 3. Накрийте чайник кришкою і дайте настоятися протягом 10-15 хвилин.
 4. Процідіть чай і налейте його у чашку.

Ви можете пити цей чай два-три рази на день для полегшення кашлю. Він заспокоює горло та має протизапальні властивості завдяки вмісту трав. Однак, якщо кашель триває або поглиблюється, необхідно звернутися до лікаря для професійної консультації та лікування.

Related Post