Куліш

куліш рецепт

Куліш – це традиційне українське страва, яка використовується як суп або густа каша, зазвичай готується з пшеничного крупу (гречаний куліш також є популярним). Ця страва має давню історію, яка пов’язана з тим, як українці готували та споживали свою їжу.

Саме слово “куліш” має стародавнє походження. Воно походить від слова “кул”, що означає “пшено” або “пшениця”. Історично куліш готували з пшеничного крупу, який був основним культурним рослиною в Україні.

У минулому куліш часто готували на святкові або релігійні свята, а також приготовляли в часи посівної або жнив. Він був дуже популярним в різних соціальних шарах, оскільки його можна було легко приготувати з доступних і простих продуктів, таких як крупа, вода та сіль.

Традиційно куліш готували на велику кількість людей, особливо під час різних святкувань або заходів спільноти. Він слугував важливою стравою для спільного харчування, що сприяло зближенню людей та підтримці традиційних цінностей.

Сьогодні куліш залишається популярною стравою в українській кухні. Хоча сучасні рецепти можуть включати різні інгредієнти та сезонні добавки, базова ідея залишається незмінною – це ситна та смачна страва, яка нагадує про традиції та культуру українського народу.


Ось базовий рецепт для приготування українського кулішу:

Інгредієнти:

  • 1 склянка пшеничної крупи
  • 4-5 склянок води (залежно від бажаної густоти)
  • 1 чайна ложка солі
  • 2-3 столові ложки вершкового масла або олії (для смаку і текстури)

Інструкції:

  1. Промийте пшеничну крупу під проточною водою, щоб видалити надлишок крохмалу та інших домішок.
  2. У великому каструлі принесіть воду до кипіння. Додайте сіль.
  3. Поступово додавайте пшеничну крупу в киплячу воду, помішуючи, щоб уникнути утворення грудочок. Знизьте вогонь до мінімуму і дайте кулішу покипіти на малому вогні протягом 25-30 хвилин, або доки крупа не звариться та не стане м’яким.
  4. Після того як куліш звариться, додайте вершкове масло або олію і ретельно перемішайте.
  5. Під час подачі можна полити куліш вершковим маслом або олією, а також прикрасити свіжим зеленим луком або зеленью за смаком.

Це базовий рецепт для приготування кулішу. Можна експериментувати з іншими інгредієнтами, такими як молоко, сир, цукор або сухофрукти, щоб додати нові смакові нотки.


Калорійність кулішу може варіюватися залежно від того, які саме інгредієнти використовуються в рецепті та їх кількість. Основними складовими кулішу є пшенична крупа, вода, сіль та вершкове масло або олія.

У середньому порція кулішу (близько 200 г) має приблизно 150-250 калорій, проте це значення може змінюватися залежно від співвідношення складових та способу приготування. Наприклад, додавання більшої кількості вершкового масла чи олії може збільшити калорійність страви.

Related Post