КУТЯ

кутя

🥘 Кутя – це традиційний український страва, яка має глибокі історичні коріння і пов’язана з релігійними та обрядовими звичаями.

“Кутя” зазвичай приготовляється з пшеничних або ячмінних круп, які протираються, варяться та потім змішуються з медом, маком, горіхами, сухофруктами та іншими інгредієнтами. Ця страва відома своїм характерним смаком і ароматом.

Історично “Кутя” має релігійне значення і часто асоціюється з різними обрядами та святами. Наприклад, українці часто готують “Кутю” на Різдво (7 січня за григоріанським календарем), а також інші релігійні свята, такі як Великдень чи Трійця. Вона символізує об’єднання родини та благополуччя.

Історично “Кутя” вважалася також символом щедрості та гостинності. Вона часто готувалася під час весіль, хрестин, домашніх свят, колядок та інших українських обрядів та святкувань.

Таким чином, “Кутя” не лише смачна страва, а й важливий елемент української культури, яка переймає та передає традиції, звичаї та цінності поколінь.


Ось простий рецепт приготування куті:

Інгредієнти:

  • 1 склянка пшеничних або ячмінних круп (кутії)
  • 1/2 склянки меду
  • 1/4 склянки маку (за бажанням)
  • 1/4 склянки горіхів (волоські, горіхи, ліщина або мигдаль, за смаком)
  • 1/4 склянки сухофруктів (родзинки, вішні, курага, яблука, груші, абрикоси тощо, за смаком)
  • Вода для варіння

Інструкції:

  1. Почніть зі вмивання крупи. Для цього промийте їх у холодній воді, декілька разів змінюючи воду, доки вона не стане чистою.
  2. Поставте крупи у каструлю та додайте води в кількості приблизно вдвічі більше за об’єм круп. Поставте на вогонь та доведіть до кипіння.
  3. Після закипання зменште вогонь та готуйте на медленному вогні поки крупи не стануть м’якими, це зазвичай займає приблизно 30-40 хвилин.
  4. Під час варіння крупи періодично помішуйте, щоб вони не пригоріли.
  5. Коли крупи готові, додайте мед і змішайте добре.
  6. Додайте мак, горіхи та сухофрукти та знову змішайте.
  7. Приберіть з вогню та дайте страві трошки остинути.
  8. Після остигання кутю можна подавати на стіл. Її можна подавати як гарячою, так і холодною.

Цей рецепт можна варіювати, додаючи або видаляючи різні інгредієнти відповідно до вашого смаку та уподобань.


Калорійність куті буде залежати від конкретних інгредієнтів та їх кількості в рецепті. Основні інгредієнти куті – це крупи (пшеничні або ячмінні), мед, мак, горіхи та сухофрукти.

Зазвичай, калорійність страви можна розрахувати, виходячи з кількості калорій на 100 грамів кожного інгредієнта та їхніх пропорцій у рецепті. Наприклад, калорійність меду приблизно 300-350 ккал на 100 грам, а калорійність круп (пшениці або ячменю) становить приблизно 300 ккал на 100 грам.

Загалом, кутя має середню калорійність, оскільки мед, горіхи та сухофрукти, які додаються до неї, містять велику кількість енергії. Але конкретна калорійність буде залежати від співвідношення інгредієнтів у рецепті. Якщо вам потрібно точну кількість калорій для конкретного рецепту, рекомендую скористатися калькулятором калорійності або перевірити інформацію на упаковці продуктів, які ви використовуєте для приготування куті.

Related Post