БАНОШ (БАНУШ)

банош

🍲 Банош

Історія

Банош – це традиційна угорська страва, яка також популярна в Румунії, Словаччині, Сербії та інших країнах Центральної та Східної Європи. Вона є видом кукурудзяного каші, що готується з кукурудзяного борошна та води. Історія баноша відображає традиційну культуру та кухню регіонів, де він поширений.

Походження баноша пов’язане з культурою сільськогосподарських громад, які вирощували кукурудзу та використовували її для приготування різноманітних страв. Перші згадки про банош можна знайти угорських та румунських джерелах ще з середньовіччя.

У минулому банош варили на відкритому вогні або у печі, використовуючи прості складові – кукурудзяне борошно, воду та сіль. Його подавали як головну страву або супровід до м’ясних або рибних страв.

Сьогодні банош готують у різних варіаціях, додаючи до нього різноманітні начинки та приправи, такі як сир, сметана, гриби чи бекон. Він часто подається як традиційна страва на святкуваннях, родинних зібраннях та святкових обідах, відображаючи багату культурну спадщину та смаки регіонів, де він популярний.

Інгредієнти

  • 1 кг кукурудзяного борошна
  • 700 мл води
  • 150 г масла
  • Сіль за смаком

Приготування

  1. Принести до кипіння велику кількість води у каструлі або глибокому посуді.
  2. Додати сіль за смаком до киплячої води.
  3. Поступово посипати кукурудзяне борошно у киплячу воду, постійно помішуючи, щоб уникнути утворення грудочок.
  4. Зменшити вогонь і готувати банош на помірному вогні, постійно помішуючи, близько 15-20 хвилин або до того, як банош стане готовим і масло розтане.
  5. Зняти з вогню і залишити на кілька хвилин під кришкою, щоб страва стала більш густою та насиченою.
  6. Подаємо гарячим, поливши розтопленим маслом.

Калорійність

Калорійність баноша залежить від використаної кількості масла та борошна, але в середньому може становити приблизно 250-300 ккал на 100 грам страви.

Заключення

Банош – це смачна та поживна страва, яка прекрасно підходить для сніданку або як гарнір до основного блюда. Спробуйте приготувати цей простий, але смачний рецепт і насолоджуйтеся унікальним смаком!

Related Post